Chusty do analizy kolorystycznej-promocja!

Każdy znas ma swoje ulubione kolory, w jednych czujemy się rewelacyjnie, w innych nawet gdy mamy makijaż nie wyglądamy zbyt dobrze. Od czego to zależy? Jak wybrać te najlepsze dla nas odcienie, w których zawsze będziemy wyglądać korzystnie? Odpowiedzią jest – analiza kolorystyczna. W trakcie przeprowadzania takiej usługi dowiemy się jaki typ kolorystyczny reprezentujemy, znajdziemy swoje „hity”, będziemy wiedzieli które z kolorów powinniśmy omijać szerokim łukiem, co bardzo ułatwi nam robienie zakupów.

Teoria czterech typów kolorystycznych:

Podział na cztery typy kolorystyczne zapoczątkował nauczyciel malarstwa Johannes Itten już ponad sto lat temu. Założył, że każdemu typowi odpowiadają kolory charakteryzujące daną porę roku: kontrastowe zimne kolory zimy, chłodne letnie pastele, miękkie ciepłe odcienie jesieni i nasycone żywe kolory wiosny.

Nieprawdą jest, że dana pora roku może korzystać tylko z przypisanych jej kolorów. Każdy z nas może nosić wszystkie kolory – ważny jest jedynie ich odcień i te wnikliwe różnice najłatwiej odnaleźć właśnie podczas spotania z kolorystką.

Zestaw do analizy kolorystycznej: zawiera 64 chusty odpowiednio skomponowane dla każdej z pór roku, wraz z haczykami, dzięki którym z łatwością pokażesz klientce kilka odcieni danego koloru. Całość schowana jest w gustownym pudełku owinięta bibułą i przewiązana wstążką.

[H5]Koszt zestawu to: 350zł plus folia złoto-srebrna gratis.[/H5]

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego

Zamówienie można składać też drogą mailową: szkola@ackw.pl.

Promocja trwa do wyczerpania zapasów – wystawiamy fakturę VAT!