To był wyjątkowy rok…

Jak robiłam ten kolaż zastanawiałam się, czy nie powinnam zrobić ich dwóch, trzech, sto…? Tyle wspaniałych rzeczy wydarzyło się w ciągu tego roku.

Kilka statystyk. Moja szkoła istnieje już trzy lata, tylko w tym roku jej mury opuściło już ponad 800 absolwentów kursów wizażu I,II stopnia oraz stylizacji. Do rocznej szkoły w tym roku uczęszcza 70 osób…

Ubiegły rok rozpoczął się dla nas wyjątkowo radośnie – nasza absolwentka Sylwia Zawadzka zdobyła tytuł Mistrzyni Polski Wizażystów w kategorii – makijaż artystyczny ( Silver Moon). Następny sukces – luty 2012r. nasza uczennica Magda Tomaszewska-Mróz zdobywa zaszczytne miejsce w finale ogólnopolskich Mistrzostw Szkól Wizażu. Aneta Krzyżanek wygrywa ogólnopolski konkurs w magazynie “health and beauty” 🙂 Kolejne wyzwania podczas Mistrzostw Makijażu w Gdańsku, silna ekipa: Małgosia Kisiel oraz Justyna Wójcik-Siatka zmagają się jako  dwie spośród 8 finalistek z makijażem lat 50-tych. Jakby nam nie było dość Izabela Osikowska zostaje finalistką kolejnych Mistrzostw Wizażystów organizowanych przez agencję Silver Moon. Później Basia i obłędna Gejsza zaprezentowana podczas finału Mistrzostw Makijażu Gold Star w Warszawie, jury nie moze nadziwić się jej artystycznego zacięcia…Uf… a później Mistrzostwa Makijażu Profesjonalnego w Lublinie i zwycieżczyni Kasia Dziwina , która tworzy bajkową kreację Królowej Narnii…

W tak zwanym międzyczasie zmagamy się z upałami podczas letnio-jeziornej sesji, kibicujemy Naszym podczas sesji Euro, przyprawiamy o zawał serca kieszkańców naszej kamienicy podczas sesji Halloweeen i szokujemy lublinian sesja Burleska.

To był pracowity, baaardzo aktywny rok – życzę sobie i Wam oby 2013 był jeszcze lepszy, pełen inspiracji i chęcia do tworzenia pięknych stylizacji!

Małgorzata Matysiak

1 thought on “To był wyjątkowy rok…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *