Fryzury na wiosnę 2013

Choć nie jestem fryzjerką, a swoje włosy oddaję w ręce tylko jednego fryzjera, często klientki pytają mnie co będzie modne, albo proszą o dobór fryzury dla ich kształtu twarzy. To nad czym ciągle ubolewam to fakt, że fryzjerzy na ogół bardzo mało wiedzą na temat doboru fryzury do kształtu twarzy klienta, charakteru fryzury, doboru do stylu danej osoby. W ostatnim czasie fryzjerzy zaczęli mianować się stylistami fryzur, jednakże ich usługa nie do końca ma związek z jakąkolwiek stylizacją. Często jeśli już „trafią” w nasz gust, strzygą nas przez 10 lat tak samo albo zarzucając czarną płachtę na nasze ramiona tną jak od „donicy” . Nie zwracają uwagi na sylwetkę, proporcję , wzrost klienta a już na pewno nie na typ kolorystyczny… Do dziś pamiętam kłótnię z jedną z fryzjerek, która twierdziła i pewnie uważa tak nadal, że rudy to zawsze ciepły kolor…To ewidentny brak edukacji, brak jakichkolwiek podstaw do wykonywania zawodu. Ale cóż życzę powodzenia w poszukiwaniu tego jedynego fryzjera, któremu będziecie mogli z czystym sumieniem oddać swoje włosy 🙂 w jego ręce.

Na poprawę nastroju po tym dość krytycznym wywodzie, propozycje prawdziwych stylistów fryzur na sezon WIOSNA 2013 z uwzględnieniem fryzur dziecięcych… Tak , tak na świecie naprawdę trendy w stylizacji fryzur dziecięcych istnieją!

2 thoughts on “Fryzury na wiosnę 2013

  1. rzeczywiscie w lublinie trudno jest o dobrego fryzjera. od kilku miesiecy testuje lubelskie salony z marnym skutkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *