Chmielaki2013-finał

Wpis ten dedykuje wszystkim moim asystentkom,które tak świetnie się sprawdziły podczas przygotowań do finału miss Chmielaków 2013!

Serdeczne podziękowania kieruję tez w stronę organizatorów – a największe dla Ciebie Natalio!

Tego dnia wszystko szło jak z płatka: piękna pogoda, dziewczyny stawiły się punktualnie,świetnie przygotowane:-)

Miałyśmy do przygotowania 9 finalistek,do naszych zadań należało wykonanie makijaży oraz fryzur. Już miesiąc wcześniej miałyśmy okazję zapoznać się z finalistkami podczas wykonywania stylizacji do katalogu, w którym zaprezentowały się kandydatki. Opracowałyśmy dla nich dwie wersje makijażu scenicznego,którego punktem wspólnym było przydymione ( ale kolorowe !) oko oraz piękne malinowe usta! dziewczyny prezentowały sie wspaniale, makijaż delikatnie połyskiwał na scenie, był świeżyi subtelnie podkreślał urodę kandydatek.Jeśli chodzi o fryzury, starałyśmy się podkreślić naturalne walory finalistek, więc fryzury były skromne i bardzo kobiece.

gdy było juz po wszystkim,widząc błysk w oku moich asystentek, odetchnęłam z ulgą:-), że jak zawsze wszystko poszło super! I tylko jedna rzecz zmąciła mój dobry nastrój – suknie jednej z lubelskich projektantek,w których dziewczyny zaprezentowały sie na samym początku, ale ocenę pozostawiam Wam…

2 thoughts on “Chmielaki2013-finał

  1. Antyreklama dla ,,projektantki” z Lublina. Bardzo podobne sukienki, a nawet ładniejsze można kupić za 20 zł w Markecie chińskim lub na allegro. Myślałam, że projektant tworzy własne projekty, a nie tylko szyje ściągnięte z internetu. A jeśli już tak robi, to niech lepiej nie mówi,że je zaprojektował. Każda krawcowa uszyje nam suknię, którą pokażemy jej na zdjęciu, więc ma się od razu ogłaszać projektantką? Samo wykształcenie to nie wszystko, trzeba mieć wizję i własne pomysły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *