O nas

małgorzata matysiak

[H3]Małgorzata Matysiak[/H3]

Właścicielka i dyrektor kreatywna AESTHETIC Centrum Kreowania Wizerunku – pierwszej profesjonalnej Szkoły Wizażu i Stylizacji w Lublinie. Pedagog, psycholog społeczny, trener. Od 13 lat zajmuje się wizażem, stylizacją oraz visualmerchandisingiem. Prowadzi szkolenia oraz doradza w zakresie wizerunku. Pomysłodawczyni Lubelskich Mistrzostw Makijażu Profesjonalnego. Autorka indywidualnych programów nauczania dla wizażystów i stylistów, jako pierwsza w kraju zajęła się stylizacją osób niepełnosprawnych. Obecnie opracowuje nowatorskie programy nauczania dla innych zawodów artystycznych (m.in. stylizacja żywności). Posiada ponad  13 letnie doświadczenie w zawodzie wizażysty-stylisty, uczyła się od najlepszych (Lubelska Szkoła Wizażu, London School of Make-up, KSA). Swoje umiejętności doskonaliła współpracując  m.in. z wieloma firmami kosmetycznymi  oraz mediami. Jej pasja to: psychologia mody, visualmerchandising i … żubry. Autorka wielu makijaży podczas sesji reklamowych (Media Markt, Plaza, Gazeta Wyborcza, Kabaret: Ani Mru-Mru, Łowcy.B), spektakli (Teatr Apolonia) i magazynów (Make-Up Trendy, Uroda Życia). Kocha swoją pracę, to jej żywioł. Zajęcia prowadzi z pasją i humorem, ukazując wszystkie tajniki wizażowe, które poznała przez te lata. Wymagająca i zaangażowana w to co robi. Jej szkołę ukończyło już ponad 1500 adeptów sztuki wizażowej.

Monika Pelc

[H3]Monika Pelc[/H3]

Fryzjerka-stylistka z wieloletnim doświadczeniem w pracy zawodowej. Autorka wielu fryzur na pokazach mody,sesjach zdjęciowych oraz eliminacjach do wyborów Miss Polski i Miss Polski Nastolatek. Niegdyś modelka i fotomodelka, obecnie spełniająca się w życiu zawodowym i osobistym młoda mama. Jej pasją są włosy, sztuka wizażu i muzyka. Maksymalnie angażuje sie w to co robi, bo jak mówi kocha swoją pracę!

 

 

 

[H3]Emilia Pluta[/H3]

Emilia Pluta – fotografia to jej drugie imię. Dostrzega, obserwuje, uwiecznia.

We wrześniu 2016 roku z sukcesem obroniła dyplom w Lubelskiej Szkole Fotografii, gdzie szlifowała swoje umiejętności, w maju zaś zajęła trzecie miejsce w konkursie Sezon Lublin 2016 oraz została laureatką nagrody imienia Włodzimierza Wysockiego za udział w konkursie Teatr w Obiektywie.Prywatnie kocha koty,muzykę i dobre jedzenie.

Emilia